**** Hotel Residence U Cerneho orla /ubytovanie Praha 1-Mala Strana

Hotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla
 
Residence U Černého orla sa nachádza na Malej Strane v Mosteckej ulici, ktorá je súčasťou Kráľovskej cesty - najkrajšej prehliadkovej trasy vedúcej historickým centrom Prahy.

História tohto malebného hotela siaha až do polovice 14. storočia a možno aj ďalej. V tejto dobe tu stával palác mohučského arcibiskupa Ludwiga, ku ktorému sa viaže Malostranská povesť, podľa ktorej je dom zasvätený blahu a šťastiu.

Dnes dom víta hostí z celého sveta. Stala sa z neho Residencia U Čierneho orla, disponujúca 11 dvojlôžkovými izbami, 1 luxusným podkrovným apartmánom a reštauráciou na špičkovej úrovni, všetko dekorované v dobovej výzdobe.

Praha Residence U Čierneho orla o hoteli:
Hotel Residence U Čierneho orla v Prahe je priateľský k zvieratám, takže svojich domácich miláčikov si bez obáv môžete vziať so sebou.

V hotelovej recepcii, ktorá je hosťom k dispozícii denne od 7:00 do 19:00 hod, si môžete zadarmo zapožičať obľúbený DVD film aj zakúpiť základné hygienické potreby. Samozrejmosťou recepčných služieb je zabezpečenie transferu a individuálnych výletov po pražských a mimopražských pamiatkach vrátane zaistenia privátneho sprievodcu, sprostredkovanie vstupeniek na divadelné či iná zábavná predstavenia. V celom objekte je k dispozícii zadarmo WI-FI internetové pripojenie, prípadne môžete využiť zdarma internetové pripojenie v hotelovom notebooku, ktorý sa nachádza v 1. poschodí hotela.

Ubytovanie v Rezidencii U Černého orla v Prahe:
K ubytovaniu slúži 11 dvojlôžkových izieb a priestranný podkrovný apartmán s jedinečným výhľadom na blízke historické pamiatky. Originálne zariadené a dobovo vyzdobené izby sú rozdelené do dvoch typov - šľachtické a kráľovské. Každá z izieb má vlastnú štýlovo zariadenú kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou. Na izbách sa môžete osviežiť nápojmi z minibaru, kávou alebo čajom z ponuky čajového setu.

Šľachtické izby - upútajú kvalitným dubovým nábytkom a historickými doplnky, ktoré sa skvele hodia k atmosfére starého Malostranského domu. Izby sú aj moderne zariadené - môžete využiť LCD TV s ponukou českých a satelitných zahraničných programov a DVD prehrávač. Izby disponujú kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Kráľovské izby - ponúkajú skvelý výhľad na meštianske domy v Mosteckej ulici, jedna izba má výhľad do hotelového átria. Kráľovské izby sú vybavené masívnym nábytkom, komfortnou posteľou Hästens ručnej výroby, LCD televízorom, DVD prehrávačom, trezorom a samostatnou kúpeľňou. Izby disponujú tiež minibarom a umožňujú prístelku.

Na uvítanie Vás bude v izbách hotela Residence U Černého orla čakať sladké prekvapenie v podobe čokoládových bonbónov českej výroby a minerálna voda.

Residence U černého orla reštaurácia stravovanie
V hotelovej reštaurácii, so štýlovou dobovou výzdobou a zachovanými historickými klenbami, si môžete pochutnať na českých i medzinárodných pokrmoch. Residence U Černého orla sa môže pýšiť logom Czech Specials, ktoré ju radia medzi certifikované reštaurácia, zaručujúce kvalitu ponúkaných pokrmov a služieb.

O príjemnú atmosféru sa tu každý deň od 11:00 do 23:30 hodín stará priateľská obsluha. Priestory reštaurácie sú vhodné pre usporiadanie súkromných akcií, školení či tlačových konferencií. Nájdete tu aj optimálne podmienky pre úspešnú pracovnú schôdzku - potrebné súkromie a bezplatné WI-FI pripojenie je samozrejmosťou.

Hotelovým hosťom v reštaurácii poskytujeme zľavu na konzumáciu vo výške 15%. V cene ubytovania sú raňajky podávané formou a la carte od 7:00 do 11:00 hod cez víkend. S radosťou Vám raňajky či akýkoľvek pokrm z jedálneho lístka naservírujú priamo do postele Vašej izby. Room servis je možné využiť takmer po celý deň od 7:00 do 23:00 hodín.
Hotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - hotel má reštauráciuHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - hotel má vináreňHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1-Mala Strana  Residence U Cerneho orla - v izbach je telefon